l2deathland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klaniuxasai

2 posters

Go down

Klaniuxasai Empty Klaniuxasai

Rašyti  brisioksss Pen. 11 09, 2012 9:12 am

draugeliai, kokie klanai susirinks si sezona? oO maciau OOC, zvejo klanas forume reiskias uzsienieciu bus dar mesikes ir ka daugiau konstos tik? o_O ka must prie epik?

brisioksss

Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2012-11-06

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  Emi Pen. 11 09, 2012 9:22 am

kiek zinau, man lyg bus dar musu cl'niukas, tik gaila dar pavadinimas nenusprestas, o kas liecia mesa, lenkai pas mane sarase nr.1 :DDD

Emi

Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2012-11-09

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  brisioksss Pen. 11 09, 2012 9:27 am

Emi rašo:kiek zinau, man lyg bus dar musu cl'niukas, tik gaila dar pavadinimas nenusprestas, o kas liecia mesa, lenkai pas mane sarase nr.1 :DDD

auuh, man taip sviecia kad dl atsigauna Smile bus dideliu klanu zergu ir palaikys onlaina niekas nebeleavins kaip seniaudel doneit geek

brisioksss

Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2012-11-06

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  Emi Pen. 11 09, 2012 9:31 am

jauciu vel jie donate leis daryt, galetu panaikint. Blt... db atcirado chebros palost, o as turesiu i darba lekt, kuris trugdys mano aktyvumui :///

Emi

Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2012-11-09

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  brisioksss Pen. 11 09, 2012 9:36 am

Emi rašo:jauciu vel jie donate leis daryt, galetu panaikint. Blt... db atcirado chebros palost, o as turesiu i darba lekt, kuris trugdys mano aktyvumui :///

dauguma dirbanciu manau, o kas nedirba iki velumu tai bent i mokyklas eina bet tie vaikai zaist nemok interliudo net, vaidina tik visi kad jau lieva kronika cheers

brisioksss

Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2012-11-06

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  Emi Pen. 11 09, 2012 9:38 am

nu jei bus supratingas klaniskis tai zeba Very Happy beje apart to kad dirbu - mokausi dar Very Happy

Emi

Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2012-11-09

Atgal į viršų Go down

Klaniuxasai Empty Re: Klaniuxasai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume